Zaloguj Zarejestruj

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż nowe konto

Pola oznaczone (*) są wymagane
Nazwa firmy *
Imię *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Wood Lark Group

Formularz kontaktowy

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Jest to szybka i wygodna forma nawiązania kontaktu z naszą firmą.

Poszukiwana powierzchnia
Dane kontaktowe

KLAZULA ZGODY Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Wood Lark Group Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Warszawie, ul. Belwederska 9A w celu realizacji zapytania ofertowego, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Dane będą przetwarzane w zbiorze danych osobowych o nazwie Officebook.pl. Wiem, że podanie danych jest dobrowolne oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Informujemy, że wyrażona zgoda może zostać w każdym czasie odwołana.

KLAUZULA INFORMACYJNA (z art.24 ustawy – zbieranie danych od osoby, której dane dotyczą) Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wood Lark Group Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Warszawie, ul. Belwederska 9A. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zapytania ofertowego i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanych wyżej celów.